Witam!



Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mundial 2010. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mundial 2010. Pokaż wszystkie posty

7.13.2010

Hiszpania Numer 1

Musze to video umiescic na moim blogu bo nie moge przestac go ogladac.


Ten wywiad byl przeprowadzony zaraz po zwycieskim meczu Hiszpani nad Holandia. To jest Iker Casillas, Hiszpanski bramkaz i jego dziewczyna Sara Carbonero, ktora jest reporterka dla Hiszpanskiej telewizji.
Ale slodkie i wzruszajace!!!!

7.07.2010

Ole, Ole, Ole!!!! Mundial 2010

No to mamy dwie finalowe druzyny: Holandia i Hiszpania.  Kto wygra, przekonamy sie joz niedlugo.  Polski niestety nie bylo a druzyna USA joz dawno odpadla.  Mialam nadzieje ze sie utrzymaja troche dluzej, no ale coz zrobic.....  Ciagle, niektore mecze byly bardzo intensywne i trzymajace w napieciu.  Oczywiscie jak zwykle mozna bylo liczyc na kibicow.  Wypelnili stadiony wspanialymi barwami kolorow i orginalnymi kostumami.  PIEKNE i SZALONE!