Witam!



Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowy Rok. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowy Rok. Pokaż wszystkie posty

1.05.2014

Noworoczne Postanowienia

Bardzo lubie zaczynac Nowy Rok od noworocznych postanowien.  Moja lista jest co roku dosc dluga i ogolnie jest mi ciezko osiagnac wszystkie postanowienia w ciagu danego roku.  Ale zawsze cieszy mnie jak moge osiagnac chociaz pare.
W tym roku moja lista jest tez dosc dluga ale najbardziej zalezy mi na zwolnieniu troche mojego zycia. Zeszly rok byl zwariowany i zlecial tak szybko takze planuje wszystko troche zwolnic.
  •  Ciagle chce byc bardzo dynamiczna i ambitna w pracy ale po pracy chce spedzic wiecej wolnego czasu z moim mezem, moja rodzina i przyjaciolmi.
  • Musze sie nauczyc jak odlozyc moj iPhone i komputer po pracy i przestac sprawdzac i odpowiadac na maile co piec minut az do momentu kiedy ide spac. 
  • W weekendy, zamiast pracowac w ogrodach, sprzatac w domu, gotowac, dekorowac az jestem kompletnie wykonczona, chce spedzac wiecej czasu poza domem.  Isc na spacer, na obiad do restauracji, na przyjecie, do teatru, na koncert, sluchac klasycznej muzyki, czytac wiecej ksiazek, itd.
  • Chcialabym znowu zaczac chodzic na yoga.  Ona zawsze mnie rozluznia i nastawia w dobry nastroj.
  • Razem z moim mezem planujemy podroz do Wloch.  Ostatnim razem bylismy we Wloszech 8 lat temu na podrozy poslubnej w Rzymie.  Tym razem chcemy zwiedzic Tuscany. 
  • Chce jesc duzo zdrowiej.  My ogolnie jemy zdrowo i organicznie ale chce abysmy jedli duzo wiecej morskiego jedzenia zamiast miesa, duzo wiecej swiezych warzyw i owocow i mniej slodyczy i deserow.
  • Tak samo chce mniej marnowac jedzenia.  My zawsze kupujemy za duzo jedzenia i wszystko sie pozniej marnuje bo nie jestesmy w stanie wszystkiego zjesc.  Z dnia na dzien jest nas tylko dwoje takze chce do tego przylozyc wiecej uwagi jak jestem w sklepie na zakupach.                                                 
A jake sa twoje Noworoczne Postanowienia?  Czy zawsze planujesz cos nowego na Nowy Rok?

12.30.2013

Koniec 2013

Swieta, Swieta i juz po Swietach…..
Mam nadzieje ze mieliscie zdrowe i spokojne Swieta Bozego Nardzenia.
My spedzilismy swieta w domu.  Tutaj w USA Christmas obchodzi sie tylko w jeden dzien (25 grudnia) ale my wzielismy sobie czwartek i piatek wolny od pracy takze mielismy dlugi weekend.  
Jak zwykle nagotowalam i napieklam pelno jedzenia na Wigilje takze zesmy pojedli.  Dobrze ze pogoda byla w miare dobra w czasie swiat, takze moglam troche pobiegac i pozbyc sie po swiatecznej nadwagi.
Tak samo wreszcie znalezlismy troche czasu aby poogladac troche telewizji. Wreszcie skonczylam ogladac 3 sezon Homeland (bardzo dobry) i widzielismy pare dobrych filmow.  Kupilam mojejmu mezowi kolekcje Woody Allen's filmow i udalo nam sie zobaczyc trzy: "Manhattan", "Hannah and her Sisters", and "Crimes and Misdemeaner".  Nawet nam sie podobaly.

Tutaj pare zdjec:

2013 byl dla mnie ciezkim rokiem i ciesze sie ze sie juz konczy.  W ciagu tego roku, nauczylam sie bardzo duzo o zyciu, o sobie, o moim mezu i o naszych najblizszych.  Wiem na kim mozemy polegac w ciezkich sytuacjach i jestem tym osobom bardzo wdzieczna.  Byloby bardzo ciezko bez waszego wsparcia i waszej milosci.  Dziekuje!
2014 tez nie bedzie latwy ale mam nadzieje ze najgorsze jest juz za nami.  W Nowym Roku planuje troche zwolnic, oddychac kazda chwila i spedzac wiecej czasu z maja rodzina.  Chce aby ten rok byl duzo mniej stresujacy i mam nadzieje ze bedziemy mogli znowu podrozowac.

Zycze wszystkim szczesliwego Nowego Roku 2014. 
Przede wszystkim duzo zdrowia i milosci.